E3 2010: Wywiad z TWI
Dodane przez ZajacPL dnia Czerwiec 19 2010 11:10:34
John Callaham z Big Download ostatnio miał szansę porozmawiać z naszym własnym Johnem i Alanem o najnowszych projektach Tripwire i o nowej aktualizacji do Killing Floor...

Rozszerzona zawartość newsa
John Callaham z Big Download ostatnio miał szansę porozmawiać z naszym własnym Johnem i Alanem o najnowszych projektach Tripwire i o nowej aktualizacji do Killing Floor.


Na koniec musimy się zapytać o Killing Floor. Czy są już jakieś plany o dodawaniu nowej zawartości do gry i czy planujecie już sequel?

John Gibson: Pracujemy już nad nową aktualizacją do Killing Floor. Aktualizacja będzie zawierać najlepsze mapy z Grindhouse Mapping Contest dopieszczone na specjalne wydanie. A także zostanie wprowadzone coś specjalnego dla Firebuga (coś, czego się nie spodziewacie!) Słuchaliśmy także społeczności Killing Floor i w tej aktualizacji zbalansujemy klasy postaci dla równiejszej gry.
A wracając do sequela gry, cóż, powiedziałbym coś, ale stoi za mną wielki Fleshpound ze świecąca się na czerwono klatką piersiową i kręcącymi się mikserami zamiast rąk, który od razu by mnie zabił gdybym coś powiedział.


Resztę wywiadu o Red Orchestra - Heroes of Stalingrad znajdziecie TUTAJ